099-9617191

Звернення №9998

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Електропостачання (ремонт мереж, відключення)
вулиця Степова 28, с. Михайлівка (село)
Звернення отримано:
09.06.2021 20:20
Звернення передано
на виконання:
09.06.2021 20:21
Звернення закрито:
10.06.2021 10:59

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 09 червня 2021 о 20:20.

2  

Звернення передано на виконання в АТ "ДТЕК Донецкі електромережі" 09 червня 2021 о 20:21.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 червня 2021 о 10:59.

4  

Виконання звернення завершене 10 червня 2021 о 10:59.