УКР РУС
099-9617191

Звернення №8087

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Безпека дорожнього руху (ППЗШ, розмітка, світлофор (ревізія, установка), дорожні знаки)
вулиця Молодіжна (Піонерська) 1, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
13.01.2021 07:55
Звернення передано
на виконання:
13.01.2021 07:56
Звернення закрито:
13.01.2021 09:44

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 січня 2021 о 07:55.

2  

Звернення передано на виконання в Управление городского хозяйства Новогродовского городского совета 13 січня 2021 о 07:56.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 січня 2021 о 09:42.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 13 січня 2021 о 09:44. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 13 січня 2021 о 09:44.