УКР РУС
099-9617191

Звернення №1381

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Електропостачання (ремонт мереж, відключення)
вулиця Пушкіна 8, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
08.10.2019 12:53
Звернення передано
на виконання:
08.10.2019 12:54
Звернення закрито:
08.10.2019 14:59

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 08 жовтня 2019 о 12:53.

2  

Звернення передано на виконання в АО "ДТЭК Донецкие электросети" 08 жовтня 2019 о 12:54.

3  

Звернення отримано виконавцем 08 жовтня 2019 о 14:59.

4  

Виконання звернення завершене 08 жовтня 2019 о 14:59.