099-9617191

Звернення №11097

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Електропостачання (ремонт мереж, відключення)
вулиця Толбухіна 10, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
10.10.2021 17:28
Звернення передано
на виконання:
10.10.2021 17:29
Звернення закрито:
10.10.2021 18:01

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 жовтня 2021 о 17:28.

2  

Звернення передано на виконання в АТ "ДТЕК Донецкі електромережі" 10 жовтня 2021 о 17:29.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 жовтня 2021 о 18:01.

4  

Виконання звернення завершене 10 жовтня 2021 о 18:01.