099-9617191

Звернення №11093

ЖИТЛОВА ПОЛIТИКА: Електропостачання у будинку (відсутність, перепади та інше)
вулиця Тургенєва 25, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
08.10.2021 16:54
Звернення передано
на виконання:
08.10.2021 16:55
Звернення закрито:
09.10.2021 06:38

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 08 жовтня 2021 о 16:54.

2  

Звернення передано на виконання в АТ "ДТЕК Донецкі електромережі" 08 жовтня 2021 о 16:55.

3  

Звернення отримано виконавцем 09 жовтня 2021 о 06:38.

4  

Виконання звернення завершене 09 жовтня 2021 о 06:38.