УКР РУС
099-9617191

Звернення №1064

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Електропостачання (ремонт мереж, відключення)
вулиця Мічуріна 26, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
09.09.2019 14:50
Звернення передано
на виконання:
09.09.2019 14:51
Звернення закрито:
10.09.2019 20:02

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 09 вересня 2019 о 14:50.

2  

Звернення передано на виконання в АО "ДТЭК Донецкие электросети" 09 вересня 2019 о 14:51.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 вересня 2019 о 20:02.

4  

Виконання звернення завершене 10 вересня 2019 о 20:02.