099-9617191

Звернення №10391

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Ліквідування дерев, обрізка дерев
вулиця Донецька 12, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
21.07.2021 10:42
Звернення передано
на виконання:
21.07.2021 10:43
Звернення закрито:
21.07.2021 13:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 21 липня 2021 о 10:42.

2  

Звернення передано на виконання в Управління міського господарства Новогродівської міської ради 21 липня 2021 о 10:43.

3  

Звернення отримано виконавцем 21 липня 2021 о 13:17.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 21 липня 2021 о 13:21. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 21 липня 2021 о 13:21.