099-9617191

Звернення №10375

КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО: Зовнішнє освітлення
вулиця Толбухіна 10, Новогродівка (місто)
Звернення отримано:
17.07.2021 12:05
Звернення передано
на виконання:
17.07.2021 12:06
Звернення закрито:
21.07.2021 14:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 17 липня 2021 о 12:05.

2  

Звернення передано на виконання в Управління міського господарства Новогродівської міської ради 17 липня 2021 о 12:06.

3  

Звернення отримано виконавцем 19 липня 2021 о 08:34.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 21 липня 2021 о 14:46. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 21 липня 2021 о 14:46.